Čo znamená:

prenájom na 1 deň
Vyzdvihnutie v deň 1, vrátenie v deň 2 (povedzme od Piatka do Soboty). Zvyčajne netrváme na 24 hodinovom intervale, ale môžeme ho vyžiadať v prípade prenájmu inému zákazníkovi. Upozorníme Vás na to pri preberaní Vašej objednávky.
prenájom na víkend
Vyzdvihnutie v Piatok, vrátenie v Pondelok. Zvyčajne netrváme na vyzdvihnutí po 4pm v Piatok alebo vrátení pred 10am v Pondelok, ale môžeme ho vyžiadať v prípade prenájmu inému zákazníkovi. Upozorníme Vás na to pri preberaní Vašej objednávky.
prenájom na 1 týždeň
Vyzdvihnutie v deň 1, vrátenie v deň 8 (povedzme od Piatka do Piatka). Zvyčajne netrváme na vyzdvihnutí po 4pm v deň 1 alebo vrátení pred 10am v deň 8, ale môžeme ho vyžiadať v prípade prenájmu inému zákazníkovi. Upozorníme Vás na to pri preberaní Vašej objednávky.

Vaše najčastejšie otázky

Ako si u Vás môžem objednať prenájom?
Jednoducho. Pošlite nám email na alebo nám zavolajte na 0917 984855.
Môžete takisto použiť nአformulár. Stačí uviesť Vaše kontakté údaje, o čo máte záujem a dátumy.
Kde sa nachádzate?
Nachádzame sa v Prievidzi.
Aké sú vaše otváracie hodiny?
Pondelok až Piatok 9am to 6pm. Sme Vám však k dispozícii aj mimo otváracích hodín. Prosím kontaktujte nás alebo na alebo na 0917 984855.
Poskytujete donáškovú službu?
Samozrejme. V prípade že nie sme schopní dorucit techniku osobne, pre celé Slovensko používame kuriérsku službu s dorucením na nasledujúci pracovný den. Dajte nám vediet odkial ste a radi Vám poskytneme nacenenie.
Ako môžem zaplatit?
Bankovým prevodom alebo v hotovosti pri prevzatí.
Čo v prípade že zruším objednávku?
Chápeme, že Vaše natáčanie sa môže zrušit alebo presunút. Dajte nám vediet co najskôr. Za zrušenie objednávky 2 a viac dní pred prevzatím neplatíte žiadnu 'pokutu'. Zrušenie 1 den pred prevzatím Vás príde na 25% z celkovej zápožicnej sumy, zrušenie v den prevzatia na 50%. Ak Váš další prenájom príde do 3 mesiacov od toho pôvodného, vyššie uvedené pokuty Vám odpocítame z Vášho nového prenájmu.
Co ak si objednávku neprevezmem?
Budeme od Vás požadovat plnú sumu za objednávku podľa nacenenia.